У постійній гонитві за матеріальними благами людина не усвідомлює до кінця важливості повноцінного відпочинку. Сьогодні кожен другий страждає на синдром хронічної втоми й навіть не підозрює про це. Один із найефективніших способів зняти напругу, розслабитися – аромотерапія. Заспокійливі запахи впливають комплексно на фізичний та психоемоційний стан людини.

Симптоми хронічної втоми:

  • відсутність бадьорості навіть після сну;
  • головний біль, роздратованість;
  • сонливість, загальмовані реакції;
  • апатія, знижений емоційний тонус.

Можна використовувати аромати для бадьорості, зняття стресу, напруги м'язів, вивільнення життєвої енергії. Тільки підбирати їх індивідуально під власні переваги та особливості поточного стану.

Фізична втома та аромати для боротьби з нею

Надмірне навантаження призводить до перевантаженості м'язового апарату, виснаження фізичної енергії та сили. Відновитися, зміцнити тіло та підтримати заряд енергії допоможуть ефірні олії ладану, ялини, лимона.

Їхнє застосування – спосіб, як подолати фізичну втому, впливаючи на сприйняття. Наш мозок першим обробляє зорову інформацію, потім нюх передає дані. Приємний аромат сприяє розслабленню спазмованих м'язів, покращує сон. Лимон, евкаліпт, розмарин знімають м'язову втому.

З цією ідеєю були створені композиції Urban apothecary Fig Tree, Woodwick Lavender and Cedar, Porthouse A Moroccan Bazaar в аромасвічках, Vanilla & Wood Millefiori Milano, Kobo Renaissance Man у складах для дифузорів.

Емоційна перевтома

Сюди відносяться аромати для гарного сну, зняття стресу, бадьорості. Психоемоційний стан людини впливає на її зосередженість, працездатність та на якість сну. Адже нічний відпочинок – це основа енергії, гарного настрою, продуктивності та пам'яті.

Стреси на роботі, надмірне відчуття відповідальності, тиск з боку керівництва, членів сім'ї, труднощі у спілкуванні з друзями – передумов до емоційного виснаження у світі достатньо. Запахи від втоми допоможуть визначити індивідуальну техніку розслаблення:

  • схильність хвилюватися, сердитись, надмірно тривожитися легко подолати медитаціями та візуалізацією, для цього використовуй тло з ароматів майорану, східних прянощів. Вони заспокоять твій розум;
  • замкнутість, сонливість можна подолати активним включенням бергамоту, лимона, м'яти, розмарину, не тільки звичної кави;
  • внутрішня тривожність та загальмованість зовні пройде з вдиханням апельсина, сосни. Пильність і концентрація підвищуються завдяки освіжаючому та підбадьорливому ефекту.

Вплив ароматів

Заспокійливі та бадьорі запахи – зручний спосіб скоригувати свої відчуття. Це розслаблююче хобі у низці щоденних справ та турбот. Використовувати їх можна вдома і на роботі, підібравши відповідну форму аромапродукції.

Сучасні виробники пропонують оточити себе ароматами вдома, в офісі, авто. Свічки, дифузори, спреї, саше у цьому допоможуть. Запалена аромасвічка на 30-40 хвилин або легкий аромат від дифузора допоможуть знизити рівень стресу та відволіктися. Це заняття завжди буде приносити радість, адже не вимагає від тебе прямої участі. Запах розповсюджується самостійно, поступово розкриваючи повноту букета.

Згідно зі східною філософією, побороти стрес допоможе правило «пересунути 27 предметів у домі». Саме так запускається потік життєвої енергії у просторі. Купуйте свічки для простої реалізації цього правила, тим більше що кожна з них буде справжньою прикрасою інтер'єру.

Ми не втомимося повторювати, що запорука бадьорості – міцний, здоровий сон. Підготуйся до нього правильно: провести сеанс ароматерапії за допомогою запалених свічок, помедитуй, розслабся, вибирай легкі, ніжні аромати, які подумки переносять у куточок повного релаксу.

Допомога у виборі запахів від втоми в Aroma Buro

У нашому каталозі представлена ​​продукція від відомих брендів Woodwick, Millefiori Milano, Geodesis, Urban apothecary, Kobo, Mojo, Porthouse, Kew aromatics. Величезний асортимент товару у різних форм-факторах:

Все в одному місці. Не потрібно шукати змінні компоненти на інших сайтах, витрачати свій час та емоційний ресурс. Твоє самопочуття точно покращиться, ми швидко реагуємо на заявки, доставимо товар до Києва, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького, Львова, Запоріжжя та інших куточків країни.

Оформити замовлення на аромати від втоми можна на веб-сайті, в інстаграмі (https://www.instagram.com/aromaburo), за телефоном 067 282 00 77.