>
ароматний затишок для оселі
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аромасвічки з ароматом затишку, тепла і для медитацій

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Ароматичні воскові свічки

аромасвічкиНе всі речі повинні бути виключно прагматичними, у деяких призначення - прикрашати будинок і створювати особливу атмосферу. Особливо якщо це якісний і естетичний продукт, як ароматизовані свічки. На Заході запалення свічок є необхідністю: європейці роблять це щодня. Аромасвічки мають величезне значення в їх житті, це своєрідний спосіб єднання з природою: полум'я свічки надає настрій приміщенню, а запах - повітрю. Для більшості українців ця тенденція все ще здається чимось дивовижним і марним витрачанням ресурсів.

Ще за часів Радянського Союзу нам прищеплювали думку про утилітарне існування і використання речей. Тому такі прості і душевні речі поки ще здаються незрозумілими. Але з кожним роком ця звичка поступово входить у наше життя, навіть стає невід'ємною частиною побуту. Почніть з малого - запалюйте свічки раз на тиждень, відчуйте, як змінюється атмосфера у вашому будинку, як вона стає розслаблюючою, приємною і затишною. Ми ж, в свою чергу, готові зробити все, щоб культура запалення свічок стала для вас максимально близькою і бажаною традицією.

Ми - це команда інтернет-магазину ароматів для дому AROMA BURO, кожен член якої є ентузіастом культури аромасвічок і любителем затишку в квартирі. Ми цінуємо аромати і все, що з ними пов'язано, хочемо прищеплювати любов до них нашим клієнтам і також виховувати цю культуру використання ароматичних свічок. Ми перші, хто запустив онлайн-стор в Україні, повністю присвячений ароматизації приміщень. Купити аромасвічки на будь-який смак у нас легко. Аромасвічки - величезна категорія в ньому з широким асортиментом, який ми обирали самі і безмірно пишаємося цим!

Аромасвічкі преміум якості

В інтернет-магазині ароматів для дому АРОМА БЮРО ми представили найкращих, на наш погляд, виробників аромасвічок: Urban Apothecary, Sara Miller, Kew Aromatics, M & Sense, Sensus Lab і Mojo з Великої Британії і Woodwick, Kobo із США. Виготовлені свічки із соєвого воску - екологічно чистого і безпечного для всіх, в тому числі і для дітей. Він не містить свинець, ГМО, не залишає сажі і чорних слідів і є біорозкладаним. Такий віск "працює" довше, ніж нафтовий або парафіновий, дає краще горіння і ідеальний аромат. Для останніх використовуються високоякісні олії, що також впливає на рівень, поширення і стійкість запаху в приміщенні.

Бренди створюють свої композиції, співпрацюючи з відомими модними будинками, бо всі ароматні піраміди точні, вивірені і не набридають. Кожен аромат по-своєму унікальний, має багату і багатогранну будову. Соєві свічки відливаються вручну, що також надає неповторного сакрального значення їх використанню. 

Наші аромасвічки висококласні - вони будуть горіти довше і якісніше, ніж дешеві парфумовані свічки, куплені в торговельних центрах. Для збереження свого здоров'я і чистоти використання щиро рекомендуємо дозволити собі брендову ароматичну свічку - спробувавши її одного разу, ви більше не шукатимете інших варіантів. При правильній експлуатації ароматичні свічки служать до двох років. Наприклад, важливо знати:

  • що перший раз свічку варто запалювати не менш ніж на 1,5-2 години, щоб вся її поверхня розплавилася - тоді вона буде згоряти рівномірно і давати такий самий рівномірний аромат. Якщо щоразу запалювати свічку на короткий час, утворюється тунель і, відповідно, вона буде згоряти нерівномірно;
  • щоб аромат залишався більш стійким, використовуйте різні запахи в різних частинах будинку, щоб можна було стимулювати нюхову систему, коли ми ходимо з кімнати в кімнату;
  • важливо також пам'ятати, що при кожному підпалюванні варто підрізати гніт - так ви уникнете диму і неприємного запаху;
  • по можливості тушкуйте свічку за допомогою нюхального пістолета або кришки свічки, щоб скоротити подачу кисню до полум'я, мінімізувати утворення диму і запобігти запах гару.
  • не намагайтеся використовувати ароматичну свічку для маскування запахів.

Аромасвічки купити просто в Aroma Buro

Сподіваємося, ви отримаєте величезне задоволення від використання аромасвічки у вашому домі і долучитеся до цієї вкрай цікавої культури. Свічки ароматичні купити можна у нас на сайті або відвідати один з наших магазинів-партнерів. Детальніше зі списком можете ознайомитися тут.

 

❤️ Для чого призначені ароматичні свічки?

Не всі речі повинні бути виключно прагматичними, у деяких призначення - прикрашати будинок і створювати особливу атмосферу. Печіння арома свічок це якийсь спосіб єднання з природою: полум'я свічки дає настрій приміщенню, а запах - повітрю.

❤️ Аромасвічки яких виробників можна купити в Арома Бюро?

В інтернет-магазині ароматів для будинку АРОМА БЮРО ми представили кращих, на наш погляд, виробників аромасвічки: Urban Apothecary, Sara Miller, Kew Aromatics, M & amp; Sense, Sensus Lab і Mojo з Великобританії і Woodwick, Kobo з США.

❤️ Чому купити арома свічки варто на Aroma Buro?

  1. великий вибір;
  2. оригінальна продукція високої якості;
  3. швидка доставка в будь-який куточок України;
  4. професійна допомога у виборі.
Вгору