>
ароматний затишок для оселі
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Рідина для дифузорів - Рефіли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Рефіли (заправка, рідина для Аромадифузори)

рефіли - наповнювач для АромадіффузориСеред усього розмаїття парфумерних товарів можна зустріти рефіли - це "запаски", змінні наповнювачі з ароматичними рідинами. Вони випускаються в простих пластикових або скляних флаконах і їх основне завдання - це заміна парфуму в дифузорах, що закінчився. Ідеальний варіант для тих, хто віддає перевагу одному аромату, оскільки рефіли коштують дешевше ніж новий набір "дифузор + аромат + палички". Якщо ж ви хочете спробувати інші аромати, варто купувати новий комплект з новою вазочкою. 

Рекомендуємо рідина для дифузора купити відразу ж, як тільки ви зрозуміли, що аромат вам підходить. Дифузор слід дозаправляти регулярно: стежте, щоб рівень рідини не опускався ⅓ вазочки. По-перше, ви продовжите термін дії аромату, по-друге, це виглядає естетичніше і красивіше.

Масло для дифузорів - міняй аромати для будинку, коли захочеш

Найчастіше до рефілів у подарунок надаються палички - про це завжди йдеться в описі товару. Так, наприклад, робить наш бренд Urban Apothecary London: разом з лаконічним флаконом ви отримуєте і набір паличок. Невеликий лайфхак: використані палички можна висушити і покласти в шафу - вони слугуватимуть своєрідним освіжувачем повітря ще протягом деякого часу.

 

❤️ Що таке рефіли для аромадифузора?

Рефіл - це “запаска ”, змінний наповнювач для аромадифузорів, який коштує дешевше, ніж новий набір.

❤️ Коли слід дозаправляти дифузор?

Рекомендуємо купити рефіл відразу, після того, як Ви визначилися з улюбленим ароматом і найкраще стежити, щоб рівень рідини не опускався ⅓ вазочки.

❤️ Чому купити рідину для аромадифузора варто на Aroma Buro?

  1. великий вибір;
  2. оригінальна продукція високої якості;
  3. швидка доставка в будь-який куточок України;
  4. професійна допомога у виборі.
Вгору