Корпоративні подарунки стали невід'ємною частиною корпоративної етики. Для працівників, підлеглих від начальника чи партнерам. Водночас презент повинен бути суміжний зі статусом одержувача. Корпоративні набори свічок будуть універсальним рішенням, адже затишок, турботу та тепло оцінять усі.

Чим гарні свічки на подаруноккорпоративные подарочные наборы

  • Це корисні аксесуари для створення в оселі атмосфери умиротворення, казки та розслаблення. Ароматичні рішення наповнять простір пахощами та неповторними нотками цитрусових, квітів, східних прянощів, дерева.
  • Допоможуть виявити лояльність до клієнтів чи партнерів.
  • Брендовані коробки рекламуватимуть бренд, а якісний вміст стане найкращим підтвердженням престижності організації.
  • Універсальність. Підходять свічки у подарунок жінкам та чоловікам різного віку та статусу.
  • Транслюють особливу ідею. У всіх гра відкритого вогнища полум'я, легке потріскування дров у каміні асоціюється з домом, тишею та спокоєм. Свічки уособлюватимуть важливість та цінність сімейного благополуччя. Властивості подарунку відображають головний посил – ти важливий, заслуговуєш найкращого.

Доведено, що вдалим подарунком буде той, який забрали додому, ним користуються, і він спричинив позитивну емоцію. Свічки по кожному моменту заслуговують на першість. Навіть просто стояти на полиці та доповнювати декор – вже вагомий плюс цікавого оформлення стильного свічника.

Спеціальні пропозиції

У нашому інтернет-магазині Aroma Buro запропоновані комплексні набори свічок Woodwick, оригінальні рішення Urban Apothecary. Вони крім естетичної складової приховують головний акцент – забезпечення затишку з допомогою ароматизації простору. Свічки дарують мультисенсорні відчуття: заспокійливий звук потріскування від дерев'яного гнота, живий вогонь, відбитий у рівномірно розплавленому воску, емоційне тепло.

У корпоративні набори свічок входять кілька варіантів з різними ароматичними композиціями: ніжні фруктові нотки Coastal Sunset, солодка ваніль Vanilla Bean, терпкість кедра і пряного бергамоту Fireside. У комплекті є кришка для правильного гасіння.

Пропозиції Urban apothecary вражають чітким опрацюванням мультисенсорики людини у кількох напрямках. До перерахованих переваг використання свічок варто додати тактильний комфорт та розслаблення, адже в набори входить гель для душу та лосьйон для тіла. Культові аромати оксамитової півонії, фігового дерева, східного нуару, поєднання ветівера, пачулі, жасмину, троянди витримані в кожній складовій набору. Ритуал релаксу та відновлення у ванній зарядить тіло та розум.

Авторський штрих з Aroma Buro

У нашому інтернет-магазині ви знайдете незвичайні корпоративні подарунки з можливістю брендування товару. Ми допоможемо персоналізувати презент:корпоративные наборы свечей

  • зробити оригінальні коробочки для будь-якої продукції, купленої у нас;
  • нанести логотип, емблему на упаковку за вашим ескізом;
  • підібрати такі ж коробки сірників, святкові стрічки;
  • оформити заявку на певну кількість однотипних товарів.

Ми розуміємо, наскільки важливо доставити корпоративні подарункові набори одночасно для всіх співробітників напередодні події. Ми організуємо пересилання будь-якої партії товару до Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Львова, Запоріжжя, по Києву діє кур'єрська доставка. Асортимент регулярно оновлюється, про наявність товару завжди вказано на нашому сайті.

В Aroma Buro ми допоможемо реалізувати твої ідеї, використовуючи лише високоякісні матеріали. Якщо немає натхнення та чіткого розуміння, що потрібно для подарунка, ми із задоволенням дамо кілька підказок.

Поради від Aroma Buro

Наші корпоративні подарунки будуть завжди доречними. Не треба згадувати стереотипи, настанови та традиції, якими обростає конкретний привід, адже свічки, якісна інтер'єрна парфумерія завжди актуальна.

Головна підказка – варіюйте аромати. Напередодні Нового року завжди приємно отримати інструмент привнесення святкового настрою – свічку із запахом хвої, мандаринки. Влітку більше підходять квіткові, ягідні, освіжаючі нотки.

Ще один секрет – поєднувати різне в одному подарунку. Це творчий підхід, як у наборах Urban apothecary. Тут і приємне для душі від стресів (свічка), і користь для тіла від гелю та лосьйону.

Фінальний штрих – компонування під одним кольором або контрастами. Можуть бути різні свічки на подарунок, але витримано їх розмір чи дизайн. Для гармонійного лаконічного поєднання в кольорі варто підтримати палітру іншими складовими набору, витримати все в однотонності.

Ми допоможемо дотримуватися цих правил, підберемо подарунок у рамках запланованого бюджету, подбаємо, щоб кожна коробка радувала не лише отримувача, а й того, хто дарує. В Aroma Buro для цього є всі козирі: якість, величезний асортимент, прагнення підвищити культуру ароматизації інтер'єрів і ефективні способи отримання позитивних емоцій.