Приємні аромати повинні супроводжувати людину не лише вдома в умовах розслаблення, а й на робочому місці. Саме тут людина проводить цілий день та продуктивність її праці залежить від багатьох чинників: мікроклімату, загальної атмосфери, стану здоров'я. Грамотно підібраний аромадифузор для офісу здатний впливати комплексно на самопочуття офісних працівників.

Значення непримітного аксесуара

Нюх – основний канал, через який людина отримує інформацію. Вона впливає на підсвідомість, безпосередньо впливає на мислення та поведінку. На робочому місці зосереджені численні чинники впливу на персонал: стреси, віруси, комп'ютерне випромінювання. Аромавплив дозволяє комплексно боротися з цими негативними моментами.

Найкращий ароматизатор для кабінету, офісу чи комерційного приміщення – дифузор. Чому?

  • У строгій атмосфері він лаконічно доповнить аскетичний дизайн інтер'єру, буде виглядати доречно (не те що свічка, що горить, яка відсилає подумки до релаксу й затишку домашнього вогнища).
  • Абсолютно безпечний – немає відкритого вогнища полум'я, ризиків проливання.
  • Будь-яка інтенсивність аромату. Достатньо варіювати кількість паличок, щоб змінити силу розповсюдження запаху.
  • Безліч аромакомпозицій. Підбирати ароматизатор повітря для офісу потрібно з урахуванням особливостей конкретного приміщення: для оупенспейс просторів потрібні універсальні рішення, комфортні для всіх працівників, відвідувачів, в кабінет можна знайти запах під індивідуальні уподобання власника.
  • Просте використання. Не потрібно щодня стежити, чи не закінчився аромасклад. Його вистачає надовго. А якщо вибрати електродифузор, навіть за інтенсивністю розпилення не слід стежити, все відбувається за заданою програмою.

Як створити потрібну атмосферу

Ароматизація офісів дозволяє створити для персоналу сприятливу атмосферу та емоційний баланс кожного члена команди. Запахи варто підбирати під певний вид діяльності. Постійне перебування за комп'ютером, за складними обчисленнями призводять до швидкої стомлюваності, мігрені, роздратованості. Дія дифузора Sandalo bergamotto Millefiori Milano, Urban apothecary Bay Berry з ароматом цитрусових, ягід та квітковими вкрапленнями допоможе відірватися від труднощів, підтримати високу ефективність праці.

У відкритих офісних просторах, де працюють кондиціонери, постійний потік відвідувачів, імунна система працівників слабшає. Важливо підтримати її, зміцнити. Ароматизатор в офіс з нотками імбиру, лаванди, чайного дерева, кедра, розмарину, лимона допоможе підвищити опірність організму людини до різних захворювань. Наприклад, імбирний Moved by Passion Millefiori Milano, Kobo Red poppies, Mojo Lemongrass Thyme, Mojo Sea Salt видає нотки лаванди. У цікавих композиціях приховані багатогранні відтінки ароматів.

Монотонна робота в офісі потребує бадьорості та стимуляції. Відігнати втому, сонливість, підняти працездатність допоможе Urban apothecary Fig Tree, Porthouse woodland stroll з фоновими нотками гвоздики, Kobo Moonshine, Mojo Paper Sumi Ink з евкаліптом, домішками грейпфрута.

Твоя робота пов'язана з постійними стресами? Виробити до них стійкість легко з Urban apothecary Green Lavender з тонким серпанком лаванди та бергамота, Kobo Summer fire з розслаблюючим ароматом багаття, бобів тонка, каштана. Зняти напругу та заповнити емоційний баланс здатний базилік, грейпфрут, сандал.

Секрети гармонійного використання аромадифузорів у офісі

Ароматизатор до кабінету закритого типу, до робочого кабінету вдома можна підбирати під індивідуальні уподобання власника. Для планування типу Open plan office потрібно врахувати переваги всіх колег. Можливо, у когось є алергія на вміст конкретного компонента в аромакомпозиції.

Певна пора року диктує вибір різної концентрації ароматів. У спеку випаровування з дифузорних паличок йде активніше, ніж у холодну пору року.

Одну композицію ароматів можна зробити візитівкою твого офісу або змінювати запахи під настрій. Достатньо просто прибрати палички з дифузора, через короткий проміжок часу можна переходити до інших ароматів. Організм людини влаштований так, що сприйнятливість до звичних запахів знижується. Ти можеш відчувати їх слабо, хоча нові відвідувачі аромат відчувають дуже яскраво. Експериментуй із власним сприйняттям.

Придбання в Україні

Підшукати оптимальний ароматизатор для кабінету пропонує Aroma Buro. Тут зібрані пропозиції відомих брендів із США, Великобританії та Італії. Продукція Woodwick, Millefiori Milano, Geodesis, Urban apothecary, Kobo, Mojo, Porthouse, Kew aromatics, Aroma Buro з доставкою у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Хмельницький, Львів, Запоріжжя та інші регіони України.

Ми подбали, щоб ароматизатор для офісу був стильним, функціональним та надійним. Пропонуємо аксесуари для його дозаправки, зручного використання та оновлення дизайну (змінні флакони, палички). Замовити дифузор для офісу можна на сайті, в інстаграмі (https://www.instagram.com/aromaburo), за телефоном 067 282 00 77.