Праздничные ароматыАромати мають сильний вплив на наш настрій та емоційний стан. Наприклад, аромат лаванди допомагає зняти стрес та покращити сон, а аромат м'яти стимулює розум і допомагає зосередитися. Ароматичні олії, свічки та дифузори можуть використовуватися для створення певної атмосфери в оселі, що сприяє розслабленню, концентрації чи енергії. Сьогодні ми дізнаємося, які запахи допоможуть створити святковий настрій вдома, а які розслабитись та налаштуватися на відпочинок.

Святкові аромати: які аромати пов'язані зі святом і як їх можна використовувати вдома

Наукові дослідження показали, що аромати можуть позитивно впливати на настрій та емоції людини. Тому, якщо ти хочеш покращити настрій, створити відчуття свята, правильно підібраний запах зробить це за тебе. Мозок сприйме ароматичні композиції з довкілля та запустить вироблення ендорфіну — гормону щастя та передчуття дива.

Розглянемо кілька ароматів, які допоможуть створити святковий настрій вдома, та розглянемо способи їхнього використання:

 • Мандарин і апельсин – ці фрукти тісно пов'язані з новорічними святами й сприймаються як символи Нового року. Але і в іншу пору року вони нагадають нам про очікування дива та радості. Щоб впустити у свою оселю аромати святкового настрою вдома, можна використати аромасвічки Woodwick Medium Seaside Neroli або Urban Apothecary Verbena Leaves, а також ароматний спрей Lime & Vetiver Millefiori Milano.

 • Ялинові голки – це, можливо, один із найпоширеніших святкових ароматів. Ми часто створюємо святковий настрій за допомогою звичайних ялинових гілок. Але щоб організувати атмосферу новорічного лісу у своєму домі можна використовувати аромасвічки Woodwick Ellipse Frasier Fir або Woodwick Mini Crimson Berries.

 • Кориця – це ще один популярний святковий аромат, що асоціюється з випічкою. Коли він наповнює нашу оселю, навколо починає панувати нагадування про солодощі та дитячі радощі. Чудовим вибором для створення святкової атмосфери стануть аромасвічки Woodwick Medium Spiced Blackberry та Woodwick Medium Pumpkin Praline.

 • Лавровий лист – цей аромат, пов'язаний з урочистими подіями. Він може налаштувати на особливий святковий настрій. А якщо поєднувати його з квітковими ароматами, можна досягти атмосфери ніжності та щастя. Створити таку атмосферу вдома допоможе парфумований спрей чи ароматичний дифузор Crystal Petals Millefiori Milano.

 • Шоколад – це ще один аромат, який асоціюється зі святами. Додай у дім аромат шоколаду, використовуючи як реальні шоколадні вироби, так і ефірні олії какао. Аромати зі святковим настроєм подарують аромасвічки Mojo White Truffle, Cognac та Woodwick Medium Trilogy Cafe Sweets.

Аромати для спокою та розслаблення: які аромати допомагають зняти стрес та створити вдома спокійну атмосферу

Аромати для спокою та розслабленняАромати справді можуть допомогти зняти стрес та створити в оселі спокійну атмосферу. Найкраще з цим завданням впорається:

 • Лаванда. Це, мабуть, один із найпопулярніших ароматів для розслаблення та зняття стресу. Її заспокійлива дія відома вже протягом багатьох століть. Лаванда може допомогти покращити якість сну та зняти напруження. Відчути її ефект можна за допомогою аромасвічки Woodwick Ellipse Lavender & Cedar.

 • Бергамот. Це свіжий, цитрусовий аромат, який допоможе зняти стрес та створити позитивний настрій. Бергамот сприяє підвищенню настрою, зменшенню тривожності та покращенню якості сну. Відмінним вибором для дому буде спрей Geodesis Bergamot.

 • Шавлія. Це аромат, який може допомогти підвищити концентрацію, зняти втому та покращити настрій. Його аромат покращить енергію та зосередженість. Щоб відчути його, використовуй аромасвічку Woodwick Ellipse Sagewood & Seagrass.

 • Жасмин. Цей аромат зніме стрес, покращить настрій та якість сну. Його використання може допомогти зняти втому та напруження та створити спокійну атмосферу вдома. Відмінною знахідкою для досягнення такого ефекту стане аромадифузор Kew aromatics Damson, Jasmine.

Яких запобіжних заходів необхідно вживати при використанні ароматів вдома

При використанні ароматичних олій, свічок та дифузорів необхідно вживати деяких запобіжних заходів:

 • ніколи не залишай свічки без нагляду, і не дозволяй дітям грати поруч із ними;

 • не використовуй олії чи свічки у близькому контакті з тваринами чи маленькими дітьми;

 • якщо ти використовуєш дифузор, не розташовуй його надто близько до місця, де спиш чи працюєш;

 • не забувай, що аромати можуть викликати алергічні реакції, тому будь обережний і проконсультуйся з лікарем, якщо є алергія чи інші захворювання, які можуть бути посилені ароматами.

А замовити справжні аромати святкової атмосфери у вигляді аромасвічок, дифузорів та аромаспреїв за приємною ціною можна в інтернет-магазині AromaBuro. Тут представлений відмінний асортимент різноманітних ароматів високої якості від ТОП-брендів, які є безпечними та простими у застосуванні. Кожен може купити ті аромати, які асоціюються у нього зі святковою атмосферою та дарують чудовий настрій. Водночас вартість усіх позицій у каталозі приємно радує — багато товарів коштують досить-таки недорого.

Компанія організує доставку по всій Україні. Мешканці Києва можуть скористатися можливістю самовивезення чи кур'єрської доставки, до Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького та інших населених пунктів доставляє поштова компанія Нова Пошта.