Щоразу наближення свят перетворюється на серйозну проблему пошуку подарунків? Або ж ти завжди знаєш, що хочуть отримати в подарунок твої близькі, кохані, друзі та колеги. Звичайно, кожному хочеться зробити близькій людині сюрприз, догодити й просто подарувати приємні емоції. Але водночас, коли хтось хоче вразити адресата своєю щедрістю, багатьом цікавіше максимально заощадити. Психологія подарунків – це питання дуже особистих стосунків та індивідуальних особливостей. І взаємини людини з подарунками — це питання, яким можна досить точно визначити її людський портрет.

психологія подарунківВміння приймати подарунки: судіть по людині за реакцією

Щирі емоції при отриманні подарунка здатні багато розповісти про людину. Так, багато дівчат зовсім не ховаючись, не приділяють сюрпризам жодної особливої ​​уваги, якщо їхня вартість не дуже висока, або вони не здаються їм вдалими. У результаті дарувати їм особливо нічого не хочеться. А в деяких чоловіків така поведінка може спричинити сильне відторгнення і навіть стати приводом для розриву стосунків.

Також, якщо приймати подарунок без жодних позитивних емоцій, то й самооцінка може постраждати — дарувальник починає сумніватися у своїй спроможності. І якщо після цього наполягати на якихось приємних сюрпризах, можна викликати ще більше негативних емоцій та просто зруйнувати стосунки.

Так, і награні емоції при отриманні подарунка – це також не вихід. Нещирість видно неозброєним оком і приносить негатив та відторгнення.

Вміння дарувати у відповідь: відносини – це про взаємодію

Звичайно, отримувати подарунки дуже приємно, але дарувати їх не менш цікаво та дуже важливо. Якщо в дружніх чи любовних стосунках лише одна людина піклується про справді приємні сюрпризи та обирає подарунки із задоволенням, то довго вони не протягнуть — завжди будуть присутніми невдоволення та негативні емоції. Тому вчіться дарувати подарунки та робіть це регулярно.

Багато психологів запевняють, що подарунок насправді має душу — це комплекс усіх наших дій і емоцій, вкладених у нього. Йдеться зовсім не про ціну, скоріше про увагу до адресата такого сюрпризу. Навіть порівняно дешеві подарунки можуть бути дуже емоційними, яскравими та незабутніми.

Як вибрати найкращий подарунок?

За вибором подарунка завжди можна судити про психологію людини. Тому, роздумуючи, які вибрати подарунки, які бувають варіанти приємних сюрпризів, потрібно орієнтуватися насамперед на наступні прості рекомендації.

Подумай, що взагалі можуть хотіти люди. Взимку більшість з нас хоче тепла та затишку, відмінним вибором будуть теплі піжами, смішні м'які капці, набір ароматичних свічок Woodwick Mini Evening Onyx, Coastal Sunset, Solar Ylang, який нагадає про літо, солодкі тропічні фрукти та теплі дні.

Якщо ви вирушаєте в гості, можете замовити чай у гарній упаковці чи фруктовий кошик. А для коханої дівчини чи мами варто придивитися до набору із 12 свічок Urban apothecary з різними ароматами. Тут зібрані справді розкішні запахи, які припадуть до смаку цінителям якісного парфуму та любителям натуральності.

Серед ТОП невдалих подарунків знаходяться чашки, шкарпетки, навмисне розкішні подарунки та подарунки, що потребують додаткової турботи (наприклад, небажані домашні вихованці).

дарувати подарункиЧому варто дарувати ароматичні свічки?

Аромасвічки – це неординарні та приємні подарунки. Їх можна розглядати як символ – бажання поділитися теплом та затишком. Також ароматична свічка може бути оригінальним презентом, який вказує на добрий смак того, хто його купив. Але, звичайно ж, у цьому випадку варто віддати перевагу високоякісній продукції відомих світових марок, наприклад, Millefiori Milano, Geodesis, Kobo, Mojo, Porthouse тощо.

Якісні аромасвічки не містять штучних компонентів, у їхньому складі лише віск та натуральні аромаолії, які насичують простір приємним ароматом. Вони не просто гарні, а й корисні для здоров'я. Адже в аромаоліях міститься безліч активних речовин, які позитивно впливають на організм людини. Таким чином, значення подарунків у вигляді аромасвічок — це ще й любов і турбота про адресата.

Можеш сміливо сказати собі — «Я люблю дарувати подарунки!»? Заходь на сайт інтернет-магазину Aroma Buro. Тут можна знайти чудові варіанти подарунків для коханих, друзів та колег. І для приємних сюрпризів навіть не потрібна особлива нагода. Цілком натуральні аромасвічки нікого не залишать байдужими. А ми дуже швидко доставимо ваше замовлення в будь-яку точку України (в т.ч. до Івано-Франківська, Ужгорода, Вінниці, Хмельницького, Львова та ін.). А у Києві покупку можна отримати ще швидше — у точці самовивезення чи кур'єрською доставкою.