Безпека та комфорт – невід'ємні складові приємного проведення часу в транспортному засобі. Важливо, щоб закритий простір наповнювався ароматами, здатними налаштувати тебе на потрібну хвилю. Цей особливий впізнаваний аромат легким серпанком наповнює салон, нейтралізуючи всі неприємні запахи. Який ароматизатор у машину краще, на які основні моменти звертати увагу при виборі – спробуємо з'ясувати.

Асортимент під призначення

Існують різні види ароматизаторів у машину, але до цієї категорії товарів висуваються особливі вимоги:

  • зручна, зрозуміла конструкція;
  • стильне виконання. Це доповнення до інтер'єру авто, тому додаткові аксесуари не повинні вибиватися із загальної стилістики оформлення;
  • просте використання. Дроти, підключення до бортової мережі, змінні батареї не потрібні. Надійні фіксатори утримують ароматичні пристрої, незалежно від швидкості авто.

Вибір ароматизатора в машину – це підвісні палички, саше з тримачами, аромадифузори на кліпсі та спреї (інтер'єрні парфуми).

Підвісні ароматизатори мають абсолютно нейтральний дизайн, створюють затишок. Цікаве рішення – відполірований замок-підвіска на шкіряному ланцюжку від Woodwick, куди вставляють змінні ароматні палички-картриджі. Можна підібрати сучасну композицію ароматів, змінювати різні насадки у пошуку відповідної.

Найпоширенішим освіжувачем повітря авто сьогодні вважається ароматизатор на кліпсі. Компактний аксесуар встановлюється на решітку вентиляційного каналу у салоні. Це оптимальне вирішення питання, який ароматизатор вибрати в машину, коли хочеться довше зберегти неповторний букет ароматів, не змінюючи звичний вигляд салону. Змінні рефіли допоможуть у цьому. Для швидкого наповнення простору ароматом використовують інтер'єрні парфуми-спреї.

Чому елітні ароматизатори

До «преміальних» засобів привнесення неповторних запахів в авто відносяться сучасні дифузори, в яких стильний дизайн поєднується з оригінальними багатоступінчастими ароматами. Це не однотипний «плоский» запах, а багатогранні переливи різних ноток.

Елітні ароматизатори в машину створюються за базовими правилами побудови парфумерних композицій, де спочатку чути верхні ноти, потім розкриваються середні і лише згодом ніжні фонові. Таких складів вистачає на тривалий час, а змінні розхідники є у продажу. Тому купувати цілий аромадифузор повторно не потрібно.

Елітний ароматизатор в авто є універсальним за дизайном. Лаконічні форми, зручні кріплення полегшують експлуатацію. Аксесуар не вибивається із загального фону оформлення салону, тим більше що легко підібрати потрібний колір лицьової панелі ароматизатора.

Аромати для машини – як вибрати

 

Психологи довели, що у літній та зимовий період людський організм по-різному реагує на навколишні запахи. Влітку вітаються освіжаючі аромати з нотками прохолоди, а взимку – запахи, які «зігрівають». Водночас влітку всі відкриті до експериментів, а в холод залишаються вірними звичним аромакомпозиціям.

Який ароматизатор у машину кращий, залежить тільки від твоїх персональних уподобань. Топові варіанти:

  1. Так звані «запахи успіху» – шкіра, дерево, елітний тютюн. Це гармонійне поєднання терпких, гірких, шипрових і фужерних (лаванда, кумарин, дубовий мох) ноток. Соковите, густе, насичене наповнення.
  2. Аромати, які підбадьорюють – м'ята, хвоя, бергамот. Допомагають завжди зберігати ясність розуму за кермом.
  3. Квіткові мотиви. Виробники вміло підібрали складні композиції, які допомагають концентруватися і бути в тонусі – лілія, бузок, пачулі, герань, солодкий жасмин та конвалія, магнолія. Здебільшого квіткові мотиви розкриваються як нота серця (середня).
  4. Цитрусові. Вони добре маскують домішки інших ароматів, служать чудовим переходом при бажанні змінити аромакомпозиції, адже нейтралізують інші нотки.
  5. Свіжі запахи. Це мікс цитрусових, квіткових, морських композицій. Хвоя і цедра лимона в комбінації з морськими водоростями, гвоздикою, кардамоном як в ICON "Classic" Oxygen Millefiori Milano, апельсин, яблуко, конвалія, кедр, пачулі та свіжий мускус, як у Woodwick Linen.

Купити на aromaburo.ua

Палички з підвісом-тримачем, аксесуари на кліпсі для дефлектора, спреї – в нашому інтернет-магазині представлений різний ароматизатор у машину. Який краще неможливо сказати об'єктивно. Кожен добрий по-своєму. Експериментуй, шукай свій неповторний букет емоцій!

Фахівці Aroma Buro підкажуть, як вибрати ароматизатор у машину під твої уподобання та бюджет. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.