Створити неповторний аромат у будинку, офісі, у шоу-румі – будь-якому житловому чи комерційному просторі допоможуть сучасні засоби ароматизації. Стильні флакони з ароматною рідиною, дифузори, стануть найкращим рішенням. Їх вистачає надовго, є можливість самостійно регулювати інтенсивність запаху і це стильне доповнення-декор до будь-якого інтер'єру. Який аромадифузор вибрати? Знайомство з різними видами допоможе створити об'єктивну картину.

Інтенсивність аромату як основний орієнтир

Виробники пропонують аксесуари різного дизайну та способів розповсюдження запахів. Різновиди аромадифузорів за цією особливістю:какой аромадиффузор выбрать

  • витончені флакони з бамбуковими чи ротанговими паличками. Їхня кількість залежить від твоїх вимог щодо сили аромату. У посудину треба налити ароматну рідину, поставити необхідну кількість паличок. Якщо запах зайво активний, прибери кілька штук, коли аромат слабенький, додай палички. Вони просочуються ефірними оліями та домішками робочої рідини, поступово вивільняють у повітря леткі ароматичні часточки;
  • відкритих флаконів. Яскравим прикладом є Porthouse A Moroccan Bazaar, скляна колба Millefiori Milano. У них немає жодних обмежувачів та захисних ущільнювачів для фіксації паличок;
  • закриті рішення. Ці різновиди аромадифузорів повністю закриті кришкою або керамічною вставкою, не передбачають використання паличок для дифузії. Аромат розповсюджується через ротангову кришку або пористу структуру керамічної насадки-кришки.

Детально про закриті аромадифузори

Ми свідомо виділили продукцію в окрему групу, адже це унікальні авторські напрацювання, які стануть оригінальною прикрасою інтер'єру. Закриті рішення пропонує американський бренд WoodWick, а італійський Millefiori Milano – флакони з керамічною квіткою.

Скляний флакон WoodWick виготовлений у формі пісочного годинника. Кришка містить ротангову паличку, яка занурена в аромарідину. Пористий матеріал просочується цим складом, що передає його суміжній поверхні. Результат – запашна кришка, яка під впливом зовнішніх факторів може пахнути більше/менше. Наприклад, у ванній при підвищеній вологості та підвищенні температури аромати швидше випаровуються. Аксесуар WoodWick може очолити топ ароматизаторів для дому, адже він захищений від розливу, його надовго вистачить.

Вирішення Flower від Millefiori Milano повноцінно підтримує тенденцію натуральності. Не просто виділяти неповторні запахи, але й робити це за принципом, закладеним самою природою: пелюстки квітки пахнуть від будь-якого подиху вітру або пориву повітря. Це гарні дифузори для дому у дусі еко-стилю. Стильний флакон з ароматичною рідиною з пористою керамікою у формі квітки. Саме вона виконує роль випарника замість звичних паличок. Подовжений край кришки опускається в робочий склад, насичується ароматом і ділиться ним із навколишнім простором.

Переваги різних видів аромадифузорів

Всі без винятків аксесуари забезпечать якісну ароматизацію простору, вплинуть на організм користувачів і стануть стильним доповненням до інтер'єру.

До цих переваг варто додати кілька вагомих моментів:разновидности аромадиффузоров

  • найкращі аромадифузори для дому у плані економічності – закриті. Їх вистачає на 3-4 місяці ароматного використання у кімнаті 25-30 м². Водночас є надійний захист від розливу та неконтрольованого випаровування через відкриту шийку флаконів та колб;
  • для регулювання інтенсивності поширення запахів підходять пристрої з бамбуковими або ротанговими паличками. А ще можна вибрати колби з елементами ущільнювачів для мінімізації випаровування ефірних олій;
  • адаптація до зовнішніх умов. Усі дифузори сприяють ароматизації просторів без нагріву. Аромаолія перетворюється на мікрочасточки, які легко поширюються у повітрі, надовго зберігаються на суміжних покриттях. Зміна зовнішніх умов (температури, вологості) впливає на інтенсивність ароматизації.

Купівля на aromaburo.ua

Однозначне рішення, який ароматизатор для дому кращий, можеш прийняти лише ти. Які чинники є основними у конкретному випадку – економічність, декоративність, універсальність чи все у комплексі? Ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині Aroma Buro вибрати продукцію світових брендів Woodwick, Millefiori Milano, Geodesis, Urban apothecary, Kobo, Mojo, Porthouse, Kew aromatics. Це найкраща добірка за якістю, стилем та пролонгованістю дії.

Наші менеджери допоможуть розібратися, який дифузор вибрати для дому, офісу, які запахи стануть невидимими помічниками в залученні клієнтів у бутіку. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.