запах нового рокуП'янкий аромат кориці, імбиру та прянощів від різдвяної випічки, який підкреслює свіжість морозного лісу до запахів живої ялини чи сосни. Сюди ж додамо домішки мандаринів і цитрусових. Зимовий аромат напередодні свят нагадує запах Нового року. Він багатогранний і по-особливому незвичайний, адже поєднує в собі різні нотки.

Основні запахи нового року

Попри характер святкувань, у кожного з дитинства зберігаються асоціації зі світлим зимовим святом. Обов'язкові атрибути, а від них і відповідні аромати:

Які вони бувають і що нагадують

Передноворічний настрій неможливо створити, просто розвісивши вдома гірлянди та кулі-іграшки. Не потрібно жодного матеріального втілення, щоб зародилася неповторна емоція, ейфорія свята. Щоб вдома запанувала необхідна атмосфера, звернися до нюхових рецепторів. Це своєрідний бекграунд до пережитих колись емоцій, уявне повернення до певних подій.

У кожної людини свої асоціації, чим пахне Новий рік. Комусь приємно згадати свята, проведені у бабусі, з характерним ароматом домашньої випічки, гарячий шоколад або кава навіває думку про затишок і теплу оселю, потріскування дров у каміні – про турботу й любов.

Описані новорічні аромати для дому викликають у багатьох схожі асоціації. Тому доречно використовувати цей набір ключів для створення відчуття свята.

Чи впливає запах на затишок

новорічні запахиМожна не дивитися на інтер'єр, проте аромат відразу вкаже, чи комфортно буде тобі в цьому просторі. Посилити позитивні емоції або, навпаки, викликати неприємний спогад, здатний запах. Великі заклади HoReCa активно використовують цей прийом, щоб створити відчуття свята, привернути увагу клієнтів до себе. То чому ж не реалізувати цей принцип у себе вдома?

Викликати приємні асоціації з Новим роком, створити святкову атмосферу допоможуть традиційні переваги конкретного регіону. Наприклад, у країнах пострадянського простору, де в умовах тотального дефіциту цукерки та мандарини з'являлися лише напередодні Нового року, саме вони будуть провісниками святкувань. У Європі та Америці популярні спеції та прянощі в випічці, глінтвейн і міцні напої. Кориця, кардамон, імбир відразу повертають подумки до Різдвяних та Новорічних свят. У Скандинавських регіонах з суворими зимами та модою на каміни оселі наповнюються приємним димком, потріскуванням дров і грою полум'я на стінах, у той час, коли вся сім'я та родичі занурюються в приємну бесіду неспішного святкового вечора.

Запах і створення атмосфери

Ми з'ясували, що новорічний настрій багато в чому залежить від ароматів, які нас оточують. Щоб їх відчути, достатньо купити свічки для непомітного наповнення простору потрібним ароматом.

Взимку мерехтливий вогник живого полум'я по-особливому прекрасний. Виникає асоціація з багаттям каміна. Яскраві спалахи-відображення в ялинкових іграшках наближають відчуття дива. Можна використовувати композицію з декількох різних за розміром свічок, прикрасити шишками, ялиновими гілками. Головне, всього в міру:

  • калейдоскоп кольорів тут недоречний, краще використовувати свічки однієї палітри відтінків;
  • не потрібна надмірна насиченість ароматів. Легкий серпанок, тонкий аромат набагато приємніший;
  • до аромадифузора підбирай нейтральні свічки без ароматичних властивостей;
  • вибирай готові парфумерні композиції в форматі свічок, де всі запахи збалансовані, продумані досвідченими фахівцями. Аромат молока і спецій Woodwick Ellipse Golden Milk, фруктово-деревні нотки і цитрус Urban apothecary Vine tomato – величезний асортимент свічок різного форм-фактора й розмірів.

Не знаєш, як створити запах ялинки вдома? Свічка з ароматом кедра і тліючої жаринки ідеальна для створення потрібної атмосфери легкої хвойної димки. За вікном сніг, на склі паморозь, а вдома м'яке світло свічки і неповторний аромат.

У нашому салоні Aroma Buro зможеш підшукати потрібні аромакомпозиції. Ми допоможемо створити особливу атмосферу в приміщенні будь-якого призначення. Рішення під вказаний бюджет. Доставка замовлень в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші регіони України.