Аромат – перше, що сколихує наші органи чуття, коли ми заходимо в будинок, салон або магазин. Він навіює спогади про приємні миттєвості, стимулює уяву, повертає до важливих подій. Запах здатний повернути нас у минуле та пробудити цілі історії, що ховалися в пам'яті. На цій концепції побудована лінійка ароматів від французького сімейного бренду Geodesis.

Емоції від подорожей в універсальному форматі

ароматичні свічки geodesis

Засновники торговельної марки Геодезіс – Норберт Хіблот з дружиною. У 1996 році вони надихнулися ідеєю подорожі і вперше випустили свічки, аромадифузори, спреї з натуральними моноароматами. Кожен з них викликає асоціації з тонкими запахами квітів, фруктів певного регіону планети.

Каталог Geodesis об'єднує ароматичну продукцію різного формату:

 • аромасвічки (час горіння 25, 40 годин);
 • дифузори з очеретяними паличками. До 2-х місяців приємних ароматів різної насиченості (чим більше паличок, тим вища концентрація ароматизуючих речовин у повітрі);
 • змінні рефіли;
 • спреї. Вистачає на 650 розбризкувань. Справжні «парфуми» для дому або авто.

Продукція Геодезіс ось уже 25 років славиться високою якістю, гармонійним, тонким ароматом і цікавими напрацюваннями в індустрії аромазасобів для дому та комерційних приміщень. У складі нових свічок є олія кокосового горіха та абрикосової кісточки.

Виготовляється аромапродукція Geodesis у Франції та Іспанії. Відповідає суворим стандартам і вимогам Міжнародної парфумерної асоціації IFRA.

Відчуй емоцію на запах

дифузори Geodesis

Той феєрверк почуттів, який ти відчуєш, вперше побачивши квітучу сакуру, неможливо передати словами. Ти їх відчуватимеш знову і знову, не виходячи з дому, вдихаючи п'янкий запах Geodesis Sakura.

Французькі розробники не розмінюються на композиції зі звичайних, звичних запахів. Вони зробили акцент на нетривалих, але гострих відчуттях. Вдихаючи аромати Geodesis, ти ніби поринаєш в:

 • дикий хвойний ліс Канади з Balsam Fir;
 • японську атмосферу спокою з пахощами деревних напрямків Agar Wood. Деревина агару з острова Борнео;
 • цитрусові сади Італії з Orange Tree – мікс свіжих цитрусів та скарбів Калабрії – пряного бергамота з Geodesis Bergamot;
 • різнотрав'ям гір Південної Африки з Rooibos. Це аромасвічки Geodesis з трав'янистим, пряним ароматом;
 • індійські пахощі сандалового дерева з теплим, багатим молочним відтінком серії Sandalwood;
 • атмосферу Суматри з Patchouli, де переплітаються тонкі нотки підліску, гумусу і деревні аромати;
 • квіткові пахощі Vanilla, де витяги з плодів орхідеї Мадагаскару радують насиченою солодкістю;
 • квітково-цитрусовий рай Анд (Перу) зі спреями Geodesis Verbena;
 • злегка наркотичний, чуттєвий тонкий свіжий аромат Neroli (Марокко).

Дифузори, спреї, аромасвічки Geodesis можуть відправити тебе думками в будь-який куточок планети. Квітка тіарі від полінезійського народу, фруктовий чайний аромат Китаю, амбра, бурштин з Південних океанів, смоківниця з Греції, мімоза з Франції, тютюнові плантації Куби (Гавани), жасмин з Індії, тубероза з Мексики – будь-яка точка на карті стане ближче. Цікаві куточки планети, описані характерним ароматом.

Спеціальні пропозиції Aroma Buro

Ми впевнені, що за допомогою ароматів можна сенсибілізувати організм, зробити його більш чутливим до запахів. Продукція Geodesis допоможе максимально чітко розкрити твій нюх і розширити горизонти пізнання. Якщо ти не подорожував в інші країни, гармонійні аромакомпозиції перенесуть тебе в тінистий ліс, квіткову долину або гірську плантацію іншого континенту.

У каталозі Aroma Buro товари французького бренду представлені в особливій концепції:

 • жодних речовин тваринного походження, тільки рослинні та мінеральні;
 • якісні матеріали: металеві або скляні свічники з кришкою для гасіння, гноти виключно з бавовни, палички з ротанга для скляних дифузорів;
 • нова колекція свічок з кокосового воску і кісточок абрикоса;
 • усі елементи вказані на упаковці та в описі.

Як замовити

У нашому каталозі Aroma buro представлений широкий асортимент Geodesis. Від невеликих свічок, спреїв, що можна взяти з собою в сумку, в дорогу, в подорож, до об'ємних дифузорів на 200 мл, яких вистачить на кілька місяців ароматизації простору квадратурою 25-30 м².

Оформити замовлення ти можеш на нашому офіційному сайті, в інстаграмі або за телефоном 067 282 00 77. Відчути аромати дифузорів і свічок можна на острівцях ТРЦ River mall, Ocean plaza, Blockbuster mall та Lavina mall.

У нас ти знайдеш потрібні аромати від Geodesis в необхідній кількості. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Запоріжжя та інші регіони України.