Свічки активно використовують як декор і як джерело тонкого аромату. Необов'язково чекати похмурої осені або холодних зимових вечорів, щоб порадувати себе відкритим полум'ям свічки, переливами воску, що розтанув, і візуальною красою стильного предмета декору. Щоб аромамагія якомога довше наповнювала твій дім, потрібно знати всі секрети, як правильно палити свічки.

Загальні правила експлуатації аромасвічок

  1. Безпека – на першому місці. Композиції із сухостоїв, ялинових гілок не повинні нависати над відкритим вогнем. Розташовувати свічку потрібно лише на рівній поверхні далеко від протягів, кондиціонерів, поза доступом дітей або домашніх тварин. В ідеалі не залишати джерело вогню без нагляду.
  2. Підпалювати лише запальничками, сірниками відповідної конструкції. Не варто підносити свічку до відкритого полум'я, намагаючись дістати до нього гнітом.
  3. Не треба задувати свічку, а просто накрити кришкою (найчастіше йде в комплекті). Так гніт не тлітиме, а дим і кіптява не проникатимуть у віск, порушуватимуть чистоту його аромату.
  4. Для збереження насиченості запаху завжди повинні бути в коробці, у скляній колбі з кришкою закриті аромасвічки. Як користуватися певною продукцією, залежить від особливостей гніту.
  5. Час горіння має бути мінімум 1-1,5 години, щоб віск встиг розплавитися до країв і не утворилася вирва навколо гніту.

Матеріал та конструкція гніту

Серцевина служить для горіння та подальшого рівномірного поступового плавлення воскової основи. Сучасні виробники пропонують 2 варіанти гнітів – бавовняний шнур і дерев'яний гніт. Від цього залежить, як правильно запалювати ароматичні свічки і як за ними доглядати.

Найменше уваги вимагають вироби з дерев'яним гнітом:

  • запалювати варто гніт тільки з одного боку, дати час, щоб полум'я самостійно поширилося;
  • нічого не треба обрізати. Матеріал згорає поступово. Якщо ж висота полум'я перевищує 3,5 см, обвуглений гніт заввишки понад 3 мм, перед подальшим використанням варто провести пальцем по гніту, усунувши обгорілу облямівку;
  • не варто запалювати свічку довше, ніж на 3-4 години.

Те, з чого зроблено гніт для свічки, безпосередньо впливає на особливості її використання. Бавовняний шнур необхідно підрізати перед кожним запаленням на 5 мм. Так він не коптітиме і тріщатиме, полум'я залишиться яскравим, рівним, свічка вигорить до дна рівномірно. Полум'я буде під контролем, жодних плям кіптяви на скляних свічниках і тьмяності скла. Аромат воскової основи буде чистим, як і передбачав виробник, а не з домішками диму та спотвореними нотками.

Важливо знати, як використовувати аромасвічки. Їхнє тривале горіння може призвести до надмірного танення воску. Гніт просто потоне в ньому. Краще кожні 2-3 години гасити свічку, а після охолодження знову запалювати. Після того, як гніт погас, важливо його відцентрувати, поки віск не застиг. Так свічка буде витрачатися довше, стінки свічника не забруднюються і не пошкодяться від надмірного нагрівання.

Зберігання та підготовка до використаннякак правильно жечь ароматические свечи

Розуміння принципу, як працюють ароматичні свічки, допоможе переконатися, наскільки важливо зберігати їх від пилу та зовнішніх впливів. Воскова основа містить ароматичні олії та домішки, при нагріванні від палаючого гніту вона плавиться, а частинки аромакомпозицій вивільняються в повітря. Якщо свічка постійно відкрита, навіть без горіння аромати поступово виходять із воску. Щоб аромат зберігався насиченим, важливо зберігати свічку закритою.

На поверхню воску однозначно потрапляє пил та дрібнодисперсні частинки волокон, вовни з повітря. А якщо віск у рідкому стані отримає порцію забруднень, вони міцно фіксуються у структурі, зіпсують не тільки естетичний вигляд, але й можуть вплинути на аромат свічки. Один із секретів, як правильно палити ароматичні свічки – використовувати свічники з кришками, накривати колбами погашені свічки або перед кожним використанням протирати вологою серветкою поверхню воску до того, як запалити гніт.

Особливе бачення комфорту від Aroma Buro

Не з чуток знають, як використовувати ароматичні свічки, фахівці нашого онлайн-магазину Aroma Buro. Величезний вибір продукції американських, британських, французьких брендів Woodwick, Geodesis, Urban apothecary, Kobo, Mojo, Porthouse, Kew aromatics, Sensus Lab на 8-160 годин горіння.

Ми зібрали аромасвічки з бавовняними та дерев'яними гнітами для втілення твоїх ідей декору, для створення тематичної атмосфери релаксу, романтики та спокою. Ми підкажемо, як вибрати аромат, як правильно запалювати свічки вдома, як подбати про їхній максимально тривалий термін служби.

Замовлення можна оформити на сайті, в інстаграмі (https://www.instagram.com/aromaburo), за телефоном 067 282 00 77. Доставка продукції у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.