У шаленому ритмі сучасності так важливо знайти джерело натхнення та релаксу, поповнення сил після важкого робочого дня. Фізичні навантаження, робота в спортзалі буде ще одним способом поспіху та зусиль над собою. Як упорядкувати думки та зупинити їхній потік? Впроваджувати у своє життя медитативні практики. А налаштуватись на атмосферу спокою та занурення у свою підсвідомість допоможуть ароматичні свічки для медитації.

Чому запахи є такими важливими

Стереотип чи правильне переконання, але в просторі з пахощами та східними ароматами завжди хочеться затриматися, думати про піднесене. Медитація прийшла до нас із буддизму. Це стан розуму, коли людина перебуває на межі неспання та сну. Тіло повністю розслаблюється, емоції переживаються чуйно. Так реалізується головне правило усвідомленого життя – "тут і зараз".

Аромати для медитації, які потрібні для досягнення фізичного та духовного балансу:ароматические свечи для медитации

  • створюють особливу відому атмосферу. Один і той самий запах служить сигналом кожній наступній медитації, що час подумки повертатися до стану повного розслаблення, відпускати думки і переживання;
  • допомагають розслабитися, впливаючи на органи нюху та нервову систему;
  • знімають стрес, дозволяють сконцентруватися;
  • монотонність потріскування гніта, шкварчання воску утримують точку свідомості у цьому вимірі. Повір, при повному зануренні в медитацію ти не відволікатимешся на ці звуки.

Навіть після нетривалого сеансу медитації в гармонійній атмосфері твоє життя стане більш наповненим, адже думки будуть упорядковані, а всі емоції проживатимеш вчасно, відпускаючи їх.

Свічки як частина ритуалу медитації

Вогонь завжди вважався частиною окультних практик. Це символ очищення, освячення та освітлення. Не дивно, що найпопулярнішими стали аромасвічки для медитації. Вони випромінюють ніжний, тонкий аромат і мають відкрите «живе» полум'я. Це вагомі моменти для проведення 2-х основних видів релакс-медитації:

  1. Медитація на порожнечі. Проводиться із заплющеними очима. Твоє завдання настільки поринути в себе, щоб відчути порожнечу фізично: чим вона пахне, як відчувається на рівні вібрацій. Твій розум має бути чистим від думок та почуттів, повне злиття з порожнечею. Від свічки потрібен лише аромат, який сприяє розслабленню.
  2. Медитація щодо предмета. Тут важливі не лише запахи для медитації, а й вогонь. Образ свічки настільки самодостатній і яскравий, що сконцентруватися на ньому буде просто та комфортно. Повна концентрація на грі полум'я гніту. Ти – просто енергетичний потік, точка свідомості – вогонь. Від нього йде жива енергія, ти підживляєшся нею, заряджаєшся здоров'ям, силою, бадьорістю.

Свічки допомагають у всіх техніках медитації, адже наповнюють простір м'яким світлом, монотонними звуками потріскування гніту, певними ароматами. Медитація приноситиме задоволення, а це головна умова її застосування. Тільки в комфортній атмосфері вона стане приємним заняттям. Весь негатив піде, енергетичні центри розкриються і потоки життєвої енергії будуть бити ключем.

Відповідні ароматиароматы для медитации

Як почати медитувати? Підібрати запах-помічник для створення потрібної атмосфери в приміщенні. Для східних духовних практик ідеальними будуть індійські, непальські та тибетські пахощі. Це не насичені парфуми, а гранично стримані, чисті запахи рослин, які ростуть у відповідному регіоні.

Важливо підібрати не просто аромат спокою, а композицію для збагачення енергетики та духу, гармонійного злиття фізичного та тонких (ментального, астрального) тіл людини. Йдеться про ладан, сандал, мускус, ялівець, троянду. Відчути розслаблення допоможуть ваніль, іланг-іланг, пачулі, лаванда.

Коли є відчуття нестачі життєвих сил та енергійності, можна використовувати свічки з ароматами лайма, лимону та цитрусових. Те, що подобається саме тобі, чудово підходить для індивідуальної медитації. Для групових занять варто врахувати переваги кожного учасника або підібрати гранично нейтральні аромати (наприклад, хвойні, свіжі).

Кожна людина визначає для себе як правильно медитувати: під які звуки, музику або у повній тиші, при якій освітленості чи темряві, якими ароматами себе оточити.

Пропозиції Aroma Buro

У нашому інтернет-каталозі легко підібрати заспокійливі аромати для сну, медитації, розслаблення. Продукція з додаванням ефірних олій сандалу, лаванди, жасмину, пачулі, ветівера допоможе зняти напругу, огортає відчуттям фізичного та душевного комфорту весь організм.

Світ заграє новими фарбами, всі негативні емоції підуть без вороття, відчуття себе буде чітким та виразним, якщо щодня запалювати свічки брендів Woodwick, Urban apothecary, Kobo з деревними, східними, квітковими, свіжими нотками. Варіативність композицій дозволить підібрати оптимальне рішення для вечірніх та ранкових медитації, групових та індивідуальних.

У нашому каталозі також можна замовити аромати для релаксу для спа-комплексів. Оформити заявку легко на сайті, в інстаграмі (https://www.instagram.com/aromaburo), за телефоном 067 282 00 77. Доставка замовлень у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя.