Науково доведено, що запахи впливають на наш психоемоційний і фізичний стан. Розслабитися, зняти стрес, зануритися в атмосферу умиротворення, релаксу і медитації допоможе ароматерапія. Свічки – зручний інструмент реалізації цієї процедури.

Магічні властивості ароматів

ароматерапія свічкамиЕкстракти натурального походження (ефірні олії) можуть впливати на наші почуття, емоції. Вони підсилюють ефективність різних б'юті-процедур, тому їхнє застосування універсальне. Тільки варто розібратися, для чого потрібні ароматичні свічки певних ароматів, адже деякі запахи здійснюють розслабляючий вплив, а деякі, навпаки, збуджують, стимулюють на активність.

Ефірні олії миру, жасмину, розчиняючись в повітрі при плавленні воску, допоможуть при безсонні. Ваніль і кориця здатні пробудити в свідомості теплі асоціації, підняти настрій, зарядити сміливістю і енергією, позбавити від апатії. Це ефективна ароматерапія при депресії.

Ароматам приписують чарівні властивості: гвоздика привертає любов, вербена – щастя, лаванда позбавляє від агресії, гарденія дарує душевну рівновагу, апельсин несе магію Сонця, підіймає настрій тощо.

Практикуємо ароматерапію вдома

Ефірні олії – концентровані склади. Не варто їх застосовувати, не знаючи норм. Від них може піти обертом голова, навіть погіршується самопочуття. Найпростіший спосіб використовувати ці «дари природи» правильно – купувати свічки з аромаоліями. Чому?

 1. Є рішення з різними ароматами, як одиночними, так і багатошаровими міксами.
 2. Склади вже готові до використання, фахівці селективно підібрали ефірні добавки в оптимальних пропорціях.
 3. Аромат поширюється рівномірно по мірі плавлення свічки.
 4. Віск і гніт згоряють повільно, заспокійливі ароматичні свічки будуть вірним супутників вашого релаксу (можна підібрати свічку на 8-160 годин горіння).
 5. До нюху підключаються зорові відчуття: вогник свічки тремтить за склом стильної банки, віск рівномірно плавиться, немов у дзеркалі відображає полум'я. Споглядання сприяє медитації!
 6. Можна застосовувати регулярно, запалити в будь-який момент і домогтися необхідної інтенсивності аромату.

Які свічки вибрати

Ароматерапія в домашніх умовах доступна всім. Це не просто спосіб розслабитися і насолодитися приємними пахощами, а й немедикаментозний засіб боротьби з порушеннями функцій організму людини.

Вибір аромасвічки досить простий:

 • якого ефекту хочеш добитися – стимулюючого (лимон, гвоздика, бергамот, чебрець, жасмин, грейпфрут), позбутися тривоги (апельсин, іланг-іланг), заспокійливого (валеріана, лаванда), протизапального (лаванда, шафран);
 • суб'єктивна думка – чи подобається тобі конкретний запах;
 • чи немає алергії на обраний аромат;
 • натуральний склад. Жодних синтетичних ароматизаторів, тільки природні олії.

ароматерапіяПриємний аромат в твоєму домі, в офісі, в б'юті-салоні, відмінне самопочуття, особлива атмосфера – ці результати принесе грамотно продумана ароматерапія. Свічки купуй тільки сертифікованої якості. Це впевненість в їхньому натуральному складі і заявленому терміні служби. Надійні виробники детально розробляють рецептури, пропонують оригінальні композиції ароматів.

Сучасні аромасвічки виготовлені з соєвого воску і парафіну. При горінні їхній аромат не спотворюється, вишукані нотки рівномірно заповнюють простір. Також дивись на гніт. Дерево і бавовна – ідеальний варіант. Це органіка, при горінні вони не виділяють їдких, отруйних речовин.

Застосування як ритуал

Як використовувати аромасвічки, щоб вони тішили тривалий час? Перетворити їх підпалювання в щоденну медитативну процедуру:

 • провітрити кімнату перед використанням. Так аромат ефірних олій розкриється повністю, а не буде нейтралізувати сторонні запахи;
 • залишити свічку горіти на рекомендований виробником час. Сеанс ароматерапії зазвичай 1-2 години;
 • гасити спеціальною кришкою, зрізати обгорілий гніт. Аромат при наступному підпалюванні буде чистим, без домішок кіптяви і гару;
 • не варто підпалювати одночасно кілька свічок. Надмірно інтенсивний запах гірше, ніж тонкі нотки пахощів.

В Україні замовити аромасвічки з неповторними композиціями ароматів пропонує наш інтернет-магазин Aroma Buro. Ми співпрацюємо з креативними виробниками аромапродукціі, які розробляють унікальні міксовані «букети» – бренди Woodwick, Geodesis, Urban apothecary, Sensus Lab, Mojo, Kobo тощо.

Багатошарові аромати розкриваються поступово, зачаровують своїм багатством і глибиною. Спеціально для тебе підберемо найкращі поєднання східних, квіткових, свіжих, деревних нот. Доставка продукції у Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Дніпро, Одесу, Львів, Запоріжжя.