Для наповнення дому, офісу, автомобіля, комерційного приміщення приємними ароматами активно використовуються різноманітні засоби ароматерапії. Спреї, свічки, освіжувачі, дифузори – форматів безліч. Що краще ароматична свічка чи дифузор для використання у різних приміщеннях? Спробуймо скласти об'єктивну картину.

Прямий і непрямий вплив

Принцип роботи ароматичної свічки полягає у поступовому виділенні ефірних олій у повітря під час нагрівання та плавлення воскової основи. Дифузор відразу забезпечує прямий контакт повітряних мас з ароматичними засобами. Рідина з ефірними оліями просочує тростинні палички, тримається в їхній структурі, поступово випаровується в повітря. Чим більше паличок, тим інтенсивніший аромат. Коли свічка повинна прогрітися, прогоріти хоча б 1-2 години, дифузор відразу виділяє аромакомпозиції в простір. В аспекті швидкодії явно у виграші дифузор проти свічки.

Також ароматична рідина не містить будь-яких домішок та шкідливих компонентів. Тут немає відкритого вогнища полум'я, продуктів згоряння та кіптяви. Гніт свічки, як не крути, виділяє певну частку продуктів горіння. А якщо не дотримуватися правил експлуатації, не вкорочувати бавовняну серцевину, кіптява та дим активно виділятимуться у простір. Не варто забувати про якість воскової основи. Бюджетні рішення виготовлені з парафіну (продукту нафтопереробки), містять синтетичні аромати. Тільки органічні свічки з натуральними ефірними оліями будуть гіпоалергенними та безпечними для здоров'я.

Економія у дії

Розібравшись, що таке аромадифузор, стане зрозуміло, що це вигідне придбання у довгостроковій перспективі:

  • не вимагає постійного запалення/гасіння як свічка. Просто поставити тюбик із необхідною кількістю паличок, регулювати інтенсивність аромату їхньою кількістю;
  • вистачає надовго, адже ароматична рідина під впливом природної дифузії підіймається вгору;
  • легко регулювати норми витрати;
  • жодних обмежень у місці встановлення. Немає відкритого полум'я, побоювання спричинення пожежі. Не потрібно ретельно продумувати схему розміщення ароматичних засобів, можна швидко змінювати їхнє положення. Аромасвічки для дому не дають такої свободи рухів, адже потрібно дотримуватися норм пожежної безпеки.

Для створення приємного запаху-фону у просторі ідеальним буде дифузор, а для епізодичного формування атмосфери романтики, тематичного декору можна скористатися свічками. Але тільки органічними з натурального воску та ефірних олій.

Свічки мають властивість швидко перегоряти (рішення на 8-160 годин горіння). Дифузорів вистачає на термін від 2 місяців, великі ємності наповнюватимуть простір ароматами від пів року і більше. Зручно, що є змінні рефіли. Улюблену ягідну, цитрусову або квіткову композицію тепер не потрібно підбирати методом спроб і помилок. Виробники пропонують готові наповнювачі для аромадіфузорів.

Аромати з користю

Навіщо потрібні ароматичні свічки? Створити атмосферу релаксу, спокою, захищеності та тепла (підкріплюється навіть візуально вогниками гніту), наповнити дім ніжним ароматом. Але це тонкі пахощі деревних, квіткових, східних чи свіжих нот. Додати їм концентрації можна лише витративши гроші на придбання пари-трійки однотипних свічок.

У цьому прихована відповідь, навіщо потрібний дифузор – для створення фону різної насиченості. Це дієвий інструмент ароматерапії. Поринь у світ мрій і заспокоєння за горнятком теплого чаю біля каміна з нотками хвої та димного лісу. А можливо для тебе ближче чоловічі аромати Kobo Renaissance з початковими цитрусовими нотками мандарину, помаранчі, бергамоту з плавним присмаком флердоранжу та відтінків кедра?

Від того, як працює ароматичний дифузор залежить інтенсивність аромату. Легкий флер або концентрований, насичений фон – підбирай режим, який підходить саме тобі, змінюючи кількість паличок.

Придбання в Україні

Наш інтернет-магазин Aroma Buro пропонує якісну продукцію для створення атмосфери для дому, офісу, авто, стилізованих комерційних приміщень:

Наші фахівці розкажуть усі секрети, як працюють ароматичні свічки та дифузори у потрібних сценаріях застосування, що краще та вигідніше використовувати у кожному конкретному випадку. Індивідуальні пропозиції для цінителів затишку, комфорту та гармонійності.

Замовлення можна оформити на сайті, в інстаграмі (https://www.instagram.com/aromaburo), за телефоном 067 282 00 77. Доставка товару в Київ, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінницю, Львів, Запоріжжя та інші регіони України.